Szacowany czas czytania: 2 minuty
ZAKUPY ONLINE
1 WRZ 2023

Jak doładować paysafecard?

Na pewno nieraz obiło Ci się o uszy, że paysafecard jest jedną z lepszych alternatyw dla gotówki. I choć na rynku znajdziemy obecnie wiele kart przedpłaconych, to trzeba przyznać, że rosnąca popularność paysafecard działa na jej korzyść. Jeżeli chcesz dołączyć do grona fanów tej metody płatności, to czytaj dalej. W tym artykule podpowiadamy, jak doładować paysafecard łatwo i wygodnie!

Czy można doładować PIN paysafecard?

Zacznijmy od najważniejszej kwestii: czy paysafecard w ogóle można doładować? Istnieją dwa sposoby dokonywania płatności przez Internet za pomocą paysafecard: bez rejestracji i z rejestracją. Możesz zakupić 16-cyfrowy PIN paysafecard i wykorzystać go w jednym z wielu sklepów internetowych, które akceptują paysafecard. Ten kod jest unikatowy i nie można go doładowywać. Możesz wykorzystać go do bezpośredniej płatności, albo dodać do swojego konta myPaysafe. Posiadając konto, możesz zasilić swoje konto dodatkowymi środkami.

Doładuj paysafecard z rejestracją konta

Czy aby korzystać z paysafecard, potrzebne jest założenie konta? Nie! Niemniej, konto myPaysafe ma wiele zalet, więc warto rozważyć tę opcję, jeśli często korzystasz z paysafecard jako metody płatności. Oto jak doładować paysafecard kodem:

 1. Wejdź na stronę paysafecard przeznaczoną do rejestracji konta.

 2. Uzupełnij swoje dane.

 3. Sprawdź skrzynkę e-mail w celu weryfikacji.

 4. Wprowadź dane adresowe. Ważne: Przebywając za granicą, nie możesz zarejestrować karty paysafecard w Polsce.

 5. Kup kod paysafecard online albo skorzystaj z wyszukiwarki punktów sprzedaży paysafecard.

 6. Zaloguj się na swoje konto myPaysafe.

 7. Wprowadź 16-cyfrowy kod w odpowiednim polu.

 8. Kliknij „Dodaj środki” i gotowe!

Kod paysafecard czy konto myPaysafe?

Zarówno płacenie za pomocą kodu paysafecard, jak i przez zalogowanie się na konto myPaysafe ma swoje wady i zalety. Warto rozważyć obie opcje, biorąc pod uwagę to, na czym najbardziej Ci zależy.

Płacenie za pomocą kodu paysafecard:

Płacenie za pomocą konta myPaysafe:

 • Dokonanie płatności przy wpisaniu tylko danych logowania, a nie 16-cyfrowego kodu

 • Łatwy dostęp do zakupionych PIN-ów

 • Możliwość zamówienia karty prepaid paysafecard Mastercard

 • Może być wymagana weryfikacja tożsamości

 • Maksymalna kwota transakcji: 1000 EUR

Ciesz się komfortem zakupów dzięki paysafecard

Obecnie wiele sklepów internetowych i online oferuje sprzedaż paysafecard, a myPaysafe sprawia, że korzystanie z tej metody płatności jest niezwykle łatwe. Wolisz posiadać konto czy korzystać ze specjalnego kodu i nie podawać swoich danych? Wybór zależy od Ciebie! Niezależnie, co preferujesz, możesz mieć pewność, że Twoje zakupy będą szybkie i wygodne!

Alicja Klos
Napisane przez Alicja Klos