Szacowany czas czytania: 3 minuty
ZAKUPY ONLINE
23 SIE 2023

Gdzie można płacić paysafecard?

Zakupy online to nie tylko oszczędność czasu, ale także ogromny wybór produktów i serwisów dostępnych na wyciągnięcie ręki. Ze wzrostem popularności transakcji internetowych rośnie również liczba firm, które oferują różne metody płatności. Doładowanie paysafecard jest jedną z najpopularniejszych wirtualnych alternatyw gotówki. Posiadająca miliony użytkowników karta PSC pozwala na wygodne i bezpieczne dokonywanie zakupów. Co więcej, ta popularność sprawia, że lista sklepów akceptujących paysafecard stale rośnie. Zastanawiasz się, co można kupić za PSC? W dzisiejszym artykule podpowiemy, w jakich sklepach można płacić paysafecard.

Dlaczego warto płacić za pomocą paysafecard?

Karta paysafecard zawiera unikalny kod PIN, który można wprowadzić podczas płatności w wybranym sklepie online. Aby korzystać z tego doładowania, nie trzeba nawet podawać danych osobowych ani korzystać z konta bankowego. To rozwiązanie szczególnie doceniane przez osoby, które dbają o swoją prywatność.

Co można kupić za PSC?

Jeśli obawiasz się, że nie będziesz w stanie wykorzystać swojego doładowania paysafecard, to uspakajamy – ta forma płatności jest akceptowana w ponad tysiącu sklepach online, zarówno w Europie, jak i na świecie! Możesz dokonywać zakupów w sklepach odzieżowych, platformach gamingowych, serwisach streamingowych, platforma z rozrywką i grami losowymi, a także opłacać subskrypcje.

W jakich sklepach można płacić paysafecard?

Oto najpopularniejsze platformy, które akceptują karty paysafecard jako formę płatności:

 • Minecraft

 • Steam

 • Xbox

 • PlayStation

 • Microsoft

 • Deezer

 • Epic Games

 • League of Legends

 • Wargaming

 • Roblox

 • Google Play Store

Płatność paysafecard na Roblox

Roblox jest jedną z najpopularniejszych obecnie gier, którą pokochali szczególnie młodsi użytkownicy! Pisaliśmy już o najlepszych sposobach na doładowanie Roblox, między innymi za pomocą Google Play. Wiele osób zastanawia się jednak, jak kupić Robuxy, korzystając z karty paysafecard. Jeżeli Ty również chcesz skorzystać z tej metody, to sprawdź poniższą instrukcję. Doładowanie Robux za pomocą kodu PSC jest naprawdę łatwe!

 1. Zaloguj się na swoje konto Roblox.

 2. Kliknij opcję “Robux” na górze ekranu.

 3. Zaznacz żądaną ilość Robuxów z opcji “Robux Packages”. Ważne: Opcja płatności paysafecard nie jest dostępna przy wyborze subskrypcji.

 4. Z podanych opcji płatności zaznacz “Other”.

 5. Wybierz paysafecard i kontynuuj.

 6. Wpisz 16-cyfrowy kod paysafecard i gotowe!

Screenshot przedstawiający opcje płatności na stronie Roblox.

Czy paysafecard można płacić w sklepie fizycznym?

Chociaż sklepy akceptujące paysafecard stanowią dużą liczbę, to wciąż pozostaje spora część platform, która jeszcze nie wprowadziła tej opcji. Np. popularne polskie witryny takie jak Allegro czy Empik obecnie nie oferują płatności za pomocą PIN-u paysafecard. Mimo wszystko jest na to sposób! Wystarczy, że skorzystasz z opcji paysafecard Mastercard, aby płacić wszędzie tam, gdzie akceptowane są karty Mastercard. Tak, nawet w sklepach fizycznych! Pamiętaj jednak, że najpierw musisz posiadać konto myPaysafe. Możesz je doładować za pomocą przedpłaconego kodu paysafecard.

Jak zamówić paysafecard Mastercard:

 1. Załóż konto myPaysafe. Jeśli już je posiadasz, zaloguj się.

 2. Złóż zamówienie, sprawdzając swoje dane.

 3. Prześlij zdjęcie ważnego dokumentu tożsamości.

 4. Po pomyślnej weryfikacji otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem.

 5. Otrzymaj fizyczną kartę – może to potrwać od 14 do 20 dni roboczych.

 6. Aktywuj kartę paysafecard Mastercard.

Jak aktywować kartę paysafecard Mastercard:

 1. Zaloguj się na swoje konto myPaysafe.

 2. Kliknij sekcję oznaczoną jako „paysafecard Mastercard".

 3. Wybierz opcję „Aktywuj teraz".

 4. Wprowadź ostatnie cztery cyfry numeru swojej karty we właściwym polu.

Roczny koszt posiadania karty paysafecard Mastercard to 9,90 EUR. Pamiętaj też, że do płatności w sklepach fizycznych będziesz potrzebować 4-cyfrowego kodu PIN. Kliknij opcję „Zażądaj PIN-u” w aplikacji, aby otrzymać kod SMS-em w ciągu kilku minut.

Płać za pomocą kodu paysafecard w tysiącach sklepów

Nieważne, czy wolisz korzystać z przedpłaconego kodu paysafecard, czy preferujesz opcję fizycznej karty paysafecard Mastercard. Bezpieczeństwo, wygoda i łatwość użycia sprawiają, że marka zrzesza coraz więcej użytkowników, a co za tym idzie również sprzedawców, którzy oferują doładowanie paysafecard jako metodę płatności. Mamy nadzieję, że nasz poradnik pomógł Ci uzyskać odpowiedź na pytanie gdzie można płacić paysafecard. Wybór jest naprawdę szeroki, więc z pewnością znajdziesz zastosowanie swojego kodu PSC!

Alicja Klos
Napisane przez Alicja Klos