Szacowany czas czytania: 3 minuty
ZAKUPY ONLINE
17 PAŹ 2022

Aplikacja Dundle: wszystkie karty przedpłacone w jednym miejscu!

Chcesz trzymać wszystkie karty podarunkowe w jednym miejscu i robić zakupy jeszcze łatwiej? Mamy dla Ciebie dobre wieści! Aplikacja Dundle jest już dostępna po polsku i czeka na to, aż ją odkryjesz! Nieważne, czy dopiero poznajesz Dundle, czy korzystasz z naszej strony od dawna. Z pewnością ucieszy Cię możliwość przechowywania wszystkich kodów w jednym miejscu, intuicyjna nawigacja, tryb nocny, a także wiele języków i walut do wyboru. Dowiedz się, jak najlepiej wykorzystać tę aplikację do swoich potrzeb!

Jeszcze łatwiej, jeszcze szybciej z Dundle App

Nie od dziś wiadomo, że robiąc zakupy przez telefon, wygodniej jest korzystać z oficjalnej aplikacji sklepu niż wersji mobilnej. Aplikacje stworzone są z myślą o szybszym, bardziej efektywnym i intuicyjnym użytkowaniu.

Nie inaczej jest z aplikacją Dundle. Znajdziesz w niej wszystkie najważniejsze informacje za pomocą tylko kilku kliknięć.

Na przykład, możesz od razu wyświetlić opinie odnośnie konkretnej karty podarunkowej lub łatwo skontaktować się z naszą obsługą klienta. A to tylko kilka opcji, które dodaliśmy!

Aplikacja Dundle jest dostępna dla Androida i iOS.

Telefon na żółtym tle z aplikacją Dundle, obok napis “Kupuj na Dundle jeszcze szybciej poprzez nową aplikację!”

Jakie funkcje ma Aplikacja Dundle?

Lubimy prostotę i funkcjonalność, dlatego nasza aplikacja jest jeszcze łatwiejsza w obsłudze niż strona internetowa. Tak właściwie, została specjalnie zaprojektowana, aby zaoszczędzić Twój czas. W jaki sposób?

Stwórz swoje konto (opcjonalnie)

Wiemy, że nasi użytkownicy cenią sobie szybką dostawę na e-mail i brak konieczności zakładania konta. Niemniej, są też tacy, którym możliwość logowania się za pomocą poczty Google i posiadanie konta jest na rękę. W aplikacji możesz dokonywać zakupów, będąc zalogowanym lub nie. Wybór należy do Ciebie! Posiadanie konta na Dundle może jednak zaoszczędzić Ci sporo czasu, gdyż system od razu dopasuje opcje do Twoich preferencji. Kraj, język, waluty, zapisane metody płatności czy ulubione produkty będą w jednym miejscu, bez konieczności manualnego wprowadzania informacji za każdym razem.

Od razu sprawdź status zamówienia

Twoje zamówienie nie dotarło? Nie martw się! Możesz od razu zobaczyć, jaki jest status Twojej transakcji. Nie musisz kontaktować się z obsługą klienta. Wystarczy, że sprawdzisz informacje dotyczące płatności w aplikacji.

Zamawiaj ponownie swoich ulubieńców

Czy jest jeden produkt, który wyjątkowo skradł Ci serce? Możesz łatwo dodać go do swoich ulubieńców i wykorzystać opcję “Kup ponownie”.

Trzymaj wszystkie kody w jednym miejscu

A na deser największa zaleta aplikacji – wszystkie Twoje kody są w jednym miejscu. Nie musisz się więc martwić o zgubione maile z zamówieniami. Zaloguj się na swoje konto Dundle i przejrzyj wszystkie zakupione produkty.

6 powodów, dla których warto ściągnąć aplikację Dundle

  1. Korzystaj z aplikacji zupełnie za darmo.

  2. Zaloguj się na swoje konto (opcjonalnie).

  3. Z łatwością zamawiaj ponownie swoje ulubione produkty.

  4. Trzymaj wszystkie kody w jednym miejscu.

  5. Przeglądaj status i historię zamówień.

  6. Zarabiaj Dundle Coins!

Rób zakupy jeszcze łatwiej, szybciej i przyjemniej! Ściągnij aplikację Dundle i korzystaj już dziś. Sięgnij po więcej informacji, zaglądając na naszą stronę z najczęściej zadawanymi pytaniami odnoście aplikacji Dundle lub po prostu eksploruj aplikację samemu! Mamy nadzieję, że spodobają Ci się funkcje Dundle App!