Szacowany czas czytania: 4 minuty
GAMING
13 STY 2023

Jak kupić V-dolce? Bezpieczny i łatwy sposób na doładowanie Fortnite

Jeśli Twoje dziecko regularnie gra w gry wideo, prawdopodobnie gra również w Fortnite. Nic dziwnego! Fortnite to doskonały sposób na ucieczkę od pracy domowej wprost do świata fantazji. Jedną z opcji gry jest zmiana wyglądu swojej postaci, a marzeniem niejednego młodego gracza jest wyróżnić się z tłumu. To jednak kosztuje. Jeżeli chcesz dowiedzieć się, jak w łatwy i bezpieczny sposób podarować swoim dzieciom doładowanie do Fortnite, to czytaj dalej.

Czym są V-dolce?

V-dolce (po angielsku V-bucks) to waluta w grze Fortnite. Zapewnia graczom szybki dostęp do nowych skórek, broni, narzędzi, lotni, kilofów, sezonowych przepustek i nie tylko.

Fortnite można pobrać za darmo, więc niektórym młodym graczom trudno jest uświadomić sobie, że na zakupy w grze za pomocą tej wirtualnej waluty wydają prawdziwe pieniądze. Zdarza się, że młodzi gracze wydają środki rodziców bez ich zgody. Były gracz NBA, Kendrick Perkins, otrzymał rachunek w wysokości 16 000 $ za zakupy w grze Fortnite, o których nie miał pojęcia. To nie jest odosobniony przypadek! Dla Kendricka może być już za późno, ale Ty trafiłeś do nas w samą porę! Przedstawimy sposób, dzięki któremu Ty będziesz mieć kontrolę nad wydatkami, a Twoje dziecko otrzyma wymarzone V-dolce!

Dlaczego przedpłacony kredyt Fortnite to dobry pomysł?

Idealnym sposobem na zakup V-dolców, przy jednoczesnym kontrolowaniu wydatków, jest karta podarunkowa Fortnite. Zawiera ona kredyt przedpłacony, który z łatwością można podpiąć do konta Epic Games. Sam wybierasz, ile V-dolców potrzebujesz, a Twoje dziecko może wydać je na cokolwiek chce. Dzięki temu z łatwością możesz kontrolować wydatki. Co więcej, voucher Fortnite możesz kupić online, kiedy tylko potrzebujesz. Różni sprzedawcy internetowi zapewniają dostawę cyfrowych kart w wielu nominałach bezpośrednio na e-mail. Wielu z nich, w tym Dundle, oferuje także różne metody płatności. Na naszej stronie możesz wybrać między innymi PayPal, BLIK, przelew bankowy, płatności SMS i wiele więcej. Po prostu zaznacz żądaną ilość V-dolców i pozwól swojemu dziecku zdecydować, na co je wyda. Kartę można zrealizować bezpośrednio na stronie Epic Games, a V-dolce będą od razu gotowe do użycia na dowolnym urządzeniu lub platformie do gier.

Jak kupić V-dolce przelewem (i innymi sposobami)?

Jeżeli chcesz kupić V-dolce za pomocą przelewu, BLIK, PayPala lub innych metod, możesz zdecydować się na zakup karty podarunkowej Fortnite. Karta podarunkowa może również wiązać się z pewnymi korzyściami, zwłaszcza w Dundle, gdzie za każdy zakup otrzymujesz punkty lojalnościowe Dundle Coins, które możesz wymienić na dowolne produkty. A to oznacza, że możesz mieć jeszcze więcej V-dolców w obniżonej cenie!

Oto jak kupić V-dolce za pomocą różnych metod płatności:

 1. Przejdź na stronę https://dundle.com/pl/fortnite-v-bucks/

 2. Wybierz wartość V-dolców, której potrzebujesz.

 3. Kliknij „Sfinalizuj płatność” i wpisz swój adres e-mail.

 4. Zaznacz jedną z naszych metod płatności, a następnie sfinalizuj transakcję.

 5. Sprawdź swój e-mail. Twój kod na przedpłacony kredyt Fortnite powinien już tam być!

Jak zrealizować doładowanie Fortnite?

Aby zrealizować bon Fortnite, skorzystaj z poniższej instrukcji:

 1. Wejdź na stronę Epic Games i zaloguj się.

 2. Wpisz 16-cyfrowy kod karty podarunkowej.

 3. Wybierz platformę, na której chcesz zrealizować kartę.

 4. Kliknij „Dalej”.

 5. Sprawdź wpisane dane i je potwierdź.

O czym warto pamiętać przy zakupie karty Fortnite?

Zanim zakupisz doładowanie Fortnite, musisz pamiętać o kilku istotnych kwestiach.

Nintendo Switch to jedyna platforma, która nie obsługuje portfela Fortnite. Możesz jednak korzystać z niego na PlayStation, Xbox, PC, sprzęcie Mac i Androidzie.

Platformy obsługujące portfel Shared Wallet w Fortnite to:

Przykład: 1000 V-dolców zakupionych na PC

 • PlayStation, Xbox, PC i Android wyświetli 1000 dostępnych V-dolców.

 • Nintendo Switch wyświetli 0 dostępnych V-dolców.

Kartę podarunkową Fortnite można zrealizować tylko online. Pamiętaj o tym, jeśli kiedykolwiek podarujesz komuś V-dolce. Jeśli znasz platformę, na której gra odbiorca prezentu, możesz zamiast tego kupić kartę podarunkową na tę platformę do gier:

 • Karta PSN

 • Karta Xboxa

 • Karta Nintendo

 • Karta Google Play

Warto również wspomnieć, że Fortnite umożliwia grę międzyplatformową. Jeśli kupisz V-dolce na jednej platformie i wymienisz je na przedmioty, możesz użyć ich także na każdym innym nośniku z wyjątkiem Nintendo Switch.

Czy karta kredytowa Fortnite jest powiązana z kontem Epic Games?

Jeśli chcesz sprawdzić, czy Twoja karta kredytowa jest obecnie powiązana z kontem Epic Games Twojego dziecka, możesz to zrobić w zaledwie dwóch krokach.

 1. Zaloguj się na konto Epic Games, które chcesz sprawdzić.

 2. Kliknij zakładkę Płatności.

Jeśli chcesz usunąć istniejącą metodę płatności powiązaną z kontem Epic Games, po prostu kliknij ikonę kosza obok metody płatności i potwierdź usunięcie.

Kontroluj wydatki dzięki karcie Fortnite

Niezależnie od tego, czy jesteś rodzicem gracza, czy też sam uwielbiasz grać w Fortnite – wiesz już, jak korzystać z karty podarunkowej, aby ograniczyć wydatki na V-dolce. Ciesz się łatwym i bezpiecznym rozwiązaniem, dzięki któremu dodasz odrobinę charakteru swojej rozgrywce!

Ryan Kinlough
Napisane przez Ryan Kinlough