Szacowany czas czytania: 2 minuty
GAMING
14 GRU 2022

Jak kupić Robuxy przez Google Play?

Niezaprzeczalna popularność Roblox stale rośnie, a platforma dociera do ponad 43 milionów aktywnych użytkowników na całym świecie… Każdego dnia! Tytuł jest szczególnie popularny wśród dzieci w wieku powyżej siódmego roku życia. Nic więc dziwnego, że waluta Roblox, zwana Robux, również jest pożądana przez użytkowników gry.

Jak zdobyć Robuxy?

Robux to pewny sposób na zdobycie szerokiego wyboru zbroi, limitowanych przedmiotów, skórek, game passów, i innych cyfrowych dodatków. Najprostszym sposobem na zdobycie Robuxów jest karta podarunkowa Roblox. Jednak pomimo wielu różnych opcji zakupu Robuxa, obecnie witryna nie uwzględnia Google Play w metodach płatności. Mimo to istnieje prosty sposób, aby zapłacić przez Google Play za Robux.

Jeśli zastanawiasz się, jak kupić Robuxy przez Google Play, to czytaj dalej!

Jak doładować Robuxy w aplikacji za pomocą Google Play

Jeśli grasz w Roblox za pośrednictwem telefonu lub tabletu z Androidem, doładowanie Robuxów jest dość proste. Prawdopodobnie korzystasz już z produktów Google, takich jak Sklep Google Play i Google Pay. Postępuj zgodnie z instrukcjami, aby zrealizować kod karty Google Play i łatwo zdobyć Robuxy. Niestety, ponieważ aplikacje Google nie działają na iOs, nie możesz używać karty za pośrednictwem urządzeń Apple.

Krok 1: Otwórz Sklep Google Play.

Krok 2: Kliknij ikonę swojego konta.

Krok 3: Wybierz opcję „Płatności i subskrypcje”.

Krok 3: Zaznacz „Wykorzystaj kod”.

Krok 4: Wprowadź kod karty podarunkowej Google Play i potwierdź.

Krok 5: Po zrealizowaniu kodu przejdź do aplikacji Roblox.

Krok 6: W prawym górnym rogu kliknij ikonę Robloxa i wybierz żądaną kwotę Robuxów.

Krok 7: Zapłać, wykorzystując kredyt przedpłacony Google.

Doładowanie Roblox za pomocą karty Google Play na PC

Często rodzice pozwalają swoim dzieciom grać w Roblox tylko za pośrednictwem swoich komputerów, aby móc nadzorować czas spędzany w Internecie, a także to, ile mogą wydać na przedmioty w grze. Jeśli więc wolisz używać komputera, równie łatwo możesz zrealizować kod karty Google Play przez stronę internetową.

Krok 1. Zaloguj się na swoje konto Google.

Krok 2. Wejdź na play.google.com/redeem

Krok 3: Wprowadź kod karty podarunkowej w okienku.

Krok 4. Kliknij „Redeem”.

Screenshot przedstawiający okienko to realizacji karty podarunkowej Google Play.

Jak Roblox stał się tak popularny?

Roblox został uruchomiony w 2006 roku jako platforma oferująca gry tworzone przez użytkowników. Pomimo powolnego wzrostu w pierwszych latach, dzisiaj Roblox jest jednym z najpopularniejszych tytułów, zwłaszcza wśród dzieci. Jeśli jesteś rodzicem, prawdopodobnie ten tytuł obił Ci się o uszy nie raz. Pandemia zdecydowanie pomogła grze przyciągnąć miliony użytkowników, a w kwietniu 2021 roku Roblox odnotował 202 miliony aktywnych użytkowników miesięcznie.

Atrakcyjność Robloxa wciąż rośnie. Jeśli szukasz prezentu dla swoich dzieci, które również uwielbiają tę grę, zawsze możesz odwiedzić Dundle.com i podarować im kredyt Robux, który zapewni im rozrywkę na wiele godzin!

Alicja Klos
Napisane przez Alicja Klos